MITSUBISHI COLT HATCHBACK
2004-2011
A TOWBAR IS AVAILABLE FOR THIS VEHICLE
| MAKE | MITSUBISHI |
|---|---|
| MODEL | COLT |
| TYPE | HATCHBACK |
| VARIATION | PLUS |
| YEAR | 2004-2011 |
| CHASSIS | Z23W |
| MAXIMUM TOWABLE WEIGHTS | |
| BRAKED | 400kg |
| UNBRAKED | 400kg |
| TONGUE LOAD | 50kg |
| WIRING KIT | Basic Wiring Kit (Flat Plug) |
ENQUIRE ABOUT THIS TOWBAR
LOCKON TOWBARS 0800 486 922
.jpg)
