MERCEDES ML320 STATIONWAGON
1998-2002
TOWBAR NOT AVAILABLE
| MAKE | MERCEDES |
|---|---|
| MODEL | ML320 |
| TYPE | STATIONWAGON |
| VARIATION | ML-CLASS |
| VARIATION | ML |
| YEAR | 1998-2002 |
| CHASSIS | WDC163 |
| MAXIMUM TOWABLE WEIGHTS | |
| BRAKED | 2650kg |
| UNBRAKED | 750kg |
| TONGUE LOAD | 65kg |
| WIRING KIT | S-Link Wiring Interface (VTI) |
TOWBAR NOT AVAILABLE
LOCKON TOWBARS 0800 486 922
.jpg)
.jpg)
