MAZDA CX-80 STATIONWAGON
2024-CURRENT
A TOWBAR IS AVAILABLE FOR THIS VEHICLE
| MAKE | MAZDA |
|---|---|
| MODEL | CX-80 |
| TYPE | STATIONWAGON |
| YEAR | 2024-CURRENT |
| CHASSIS | KL |
| MAXIMUM TOWABLE WEIGHTS | |
| BRAKED | 2500kg |
| UNBRAKED | 750kg |
| TONGUE LOAD | 75kg |
| WIRING KIT | |
ENQUIRE ABOUT THIS TOWBAR
LOCKON TOWBARS 0800 486 922