SKODA FABIA STATIONWAGON
2021-CURRENT
A TOWBAR IS AVAILABLE FOR THIS VEHICLE
| MAKE | SKODA |
|---|---|
| MODEL | FABIA |
| TYPE | STATIONWAGON |
| YEAR | 2021-CURRENT |
| CHASSIS | TMBFK6PJ5N4 |
| MAXIMUM TOWABLE WEIGHTS | |
| BRAKED | 1100kg |
| UNBRAKED | 590kg |
| TONGUE LOAD | 75kg |
| WIRING KIT | RCL Wiring (CST) |
ENQUIRE ABOUT THIS TOWBAR
LOCKON TOWBARS 0800 486 922