SUBARU LEGACY STATIONWAGON
2014-2021
A TOWBAR IS AVAILABLE FOR THIS VEHICLE
| MAKE | SUBARU |
|---|---|
| MODEL | LEGACY |
| TYPE | STATIONWAGON |
| YEAR | 2014-2021 |
| CHASSIS | BN BS |
| MAXIMUM TOWABLE WEIGHTS | |
| BRAKED | 1800kg |
| UNBRAKED | 750kg |
| TONGUE LOAD | 150kg |
| WIRING KIT | |
ENQUIRE ABOUT THIS TOWBAR
LOCKON TOWBARS 0800 486 922
