SKODA FABIA STATIONWAGON
2014-2022
A TOWBAR IS AVAILABLE FOR THIS VEHICLE
| MAKE | SKODA |
|---|---|
| MODEL | FABIA |
| TYPE | STATIONWAGON |
| YEAR | 2014-2022 |
| CHASSIS | TMBKN6NJ5GZ095160 |
| MAXIMUM TOWABLE WEIGHTS | |
| BRAKED | 1100kg |
| UNBRAKED | 580kg |
| TONGUE LOAD | 50kg |
| WIRING KIT | RCL Wiring (CST) |
ENQUIRE ABOUT THIS TOWBAR
LOCKON TOWBARS 0800 486 922