MAZDA CX-30 STATIONWAGON
2019-CURRENT
A TOWBAR IS AVAILABLE FOR THIS VEHICLE
| MAKE | MAZDA |
|---|---|
| MODEL | CX-30 |
| TYPE | STATIONWAGON |
| YEAR | 2019-CURRENT |
| CHASSIS | MMODM4WLA0W102162 DM MODEL |
| MAXIMUM TOWABLE WEIGHTS | |
| BRAKED | 1200kg |
| UNBRAKED | 600kg |
| TONGUE LOAD | 80kg |
| WIRING KIT | |
ENQUIRE ABOUT THIS TOWBAR
LOCKON TOWBARS 0800 486 922