SUZUKI LANDY STATIONWAGON
2010-2016
A TOWBAR IS AVAILABLE FOR THIS VEHICLE
| MAKE | SUZUKI |
|---|---|
| MODEL | LANDY |
| TYPE | STATIONWAGON |
| YEAR | 2010-2016 |
| CHASSIS | C26 |
| MAXIMUM TOWABLE WEIGHTS | |
| BRAKED | 1100kg |
| UNBRAKED | 500kg |
| TONGUE LOAD | 65kg |
| WIRING KIT | Basic Wiring Kit (Flat Plug) |
ENQUIRE ABOUT THIS TOWBAR
LOCKON TOWBARS 0800 486 922
.jpg)