HAVAL H6 STATIONWAGON
2017-2022
A TOWBAR IS AVAILABLE FOR THIS VEHICLE
| MAKE | HAVAL |
|---|---|
| MODEL | H6 |
| TYPE | STATIONWAGON |
| YEAR | 2017-2022 |
| CHASSIS | LGWEF6A56HH900780 |
| MAXIMUM TOWABLE WEIGHTS | |
| BRAKED | 1700kg |
| UNBRAKED | 750kg |
| TONGUE LOAD | 100kg |
| WIRING KIT | S-Link Wiring Interface (VTI) |
ENQUIRE ABOUT THIS TOWBAR
LOCKON TOWBARS 0800 486 922
