AUDI Q5 STATIONWAGON
2017-CURRENT
A TOWBAR IS AVAILABLE FOR THIS VEHICLE
| MAKE | AUDI |
|---|---|
| MODEL | Q5 |
| TYPE | STATIONWAGON |
| YEAR | 2017-CURRENT |
| CHASSIS | FY |
| MAXIMUM TOWABLE WEIGHTS | |
| BRAKED | 2400kg |
| UNBRAKED | 750kg |
| TONGUE LOAD | 100kg |
| WIRING KIT | RCL Wiring (CST) |
ENQUIRE ABOUT THIS TOWBAR
LOCKON TOWBARS 0800 486 922