ISUZU MU-X STATIONWAGON
2013-2020
A TOWBAR IS AVAILABLE FOR THIS VEHICLE
| MAKE | ISUZU |
|---|---|
| MODEL | MU-X |
| TYPE | STATIONWAGON |
| YEAR | 2013-2020 |
| CHASSIS | MPAUCS58GHT005758 RF Model |
| MAXIMUM TOWABLE WEIGHTS | |
| BRAKED | 3000kg |
| UNBRAKED | 750kg |
| TONGUE LOAD | 300kg |
| WIRING KIT | Basic Wiring Kit (Flat Plug) |
ENQUIRE ABOUT THIS TOWBAR
LOCKON TOWBARS 0800 486 922