TOYOTA ALPHARD STATIONWAGON
2002-2008
A TOWBAR IS AVAILABLE FOR THIS VEHICLE
| MAKE | TOYOTA |
|---|---|
| MODEL | ALPHARD |
| TYPE | STATIONWAGON |
| VARIATION | HYBRID |
| YEAR | 2002-2008 |
| CHASSIS | H10 |
| MAXIMUM TOWABLE WEIGHTS | |
| BRAKED | 1600kg |
| UNBRAKED | 700kg |
| TONGUE LOAD | 75kg |
| WIRING KIT | S-Link Wiring Interface (VTI) |
ENQUIRE ABOUT THIS TOWBAR
LOCKON TOWBARS 0800 486 922
