SSANGYONG ACTYON SPORT UTE
2006-CURRENT
A TOWBAR IS AVAILABLE FOR THIS VEHICLE
| MAKE | SSANGYONG |
|---|---|
| MODEL | ACTYON SPORT |
| TYPE | UTE |
| VARIATION | SPORT |
| YEAR | 2006-CURRENT |
| CHASSIS | KPADA1EKSBP105987 KPADA1ETSFP |
| MAXIMUM TOWABLE WEIGHTS | |
| BRAKED | 2500kg |
| UNBRAKED | 750kg |
| TONGUE LOAD | 230kg |
| WIRING KIT | Basic Wiring Kit (Flat Plug) |
ENQUIRE ABOUT THIS TOWBAR
LOCKON TOWBARS 0800 486 922