GREAT WALL V200 UTE
2010-CURRENT
A TOWBAR IS AVAILABLE FOR THIS VEHICLE
| MAKE | GREAT WALL |
|---|---|
| MODEL | V200 |
| TYPE | UTE |
| VARIATION | WELLSIDE |
| YEAR | 2010-CURRENT |
| CHASSIS | CC1031PS7A |
| MAXIMUM TOWABLE WEIGHTS | |
| BRAKED | 2000kg |
| UNBRAKED | 750kg |
| TONGUE LOAD | 75kg |
| WIRING KIT | Basic Wiring Kit (Flat Plug) |
ENQUIRE ABOUT THIS TOWBAR
LOCKON TOWBARS 0800 486 922
.jpg)
