HOLDEN RODEO UTE 4WD no bumper
2003-2010
A TOWBAR IS AVAILABLE FOR THIS VEHICLE
| MAKE | HOLDEN |
|---|---|
| MODEL | RODEO |
| TYPE | UTE 4WD no bumper |
| YEAR | 2003-2010 |
| CHASSIS | MPATFS77H |
| MAXIMUM TOWABLE WEIGHTS | |
| BRAKED | 3000kg |
| UNBRAKED | 750kg |
| TONGUE LOAD | 300kg |
| WIRING KIT | Basic Wiring Kit (Flat Plug) |
ENQUIRE ABOUT THIS TOWBAR
LOCKON TOWBARS 0800 486 922
