MITSUBISHI TRITON UTE
2004-2009
TOWBAR NOT AVAILABLE
| MAKE | MITSUBISHI |
|---|---|
| MODEL | TRITON |
| TYPE | UTE |
| VARIATION | 4WD |
| VARIATION | WITH BUMPER |
| YEAR | 2004-2009 |
| CHASSIS | KA KB |
| MAXIMUM TOWABLE WEIGHTS | |
| BRAKED | 2700kg |
| UNBRAKED | 750kg |
| TONGUE LOAD | 85kg |
| WIRING KIT | Basic Wiring Kit (Flat Plug) |
TOWBAR NOT AVAILABLE
LOCKON TOWBARS 0800 486 922
